Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos më shqetëso, as nuk po të shqetësoj”, Andi thumbon Gresën (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 18:36

Andi dhe Gresa sot e kanë pasur një përplasje të ashpër me njëri-tjetrin.

Për disa momente, ata edhe nuk kanë biseduar bashkë dhe kanë qëndruar larg.

Derisa Andi ishte duke qëndruar jashtë aty shkoi dhe u ul Gresa, e cila u mundua të flasë me të. Por Andi refuzoi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.