Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mori klubesh të interesuara për Asension

NULL NULL
19.09.2022 17:55

Një numër klubesh janë të interesuara në transferimin e sulmuesit të Real Madridit, Marco Asensio, sipas Bernabeu Digital.

Përfaqësuesi i Spanjës do të jetë agjent i lirë vitin e ardhshëm dhe me shumë gjasë nuk do të mbetet në kryeqytet.

Po flitet që Manchester Unitedi, Arsenali, Juventusi dhe Liverpooli janë duke e monitoruar situatën e tij.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme