Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Monikën e priti një surprizë e ëmbël pas daljes nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 17:34
Monika
Monika

Monika Salihu ishte konkurentja që përfundoi rrugëtimin e saj brenda Big Brother javën e kaluar.

Me të dalë nga shtëpia, atë e priti një surprizë e ëmbël nga vajza e saj.

Gjatë periudhës së qëndrimit të saj brenda Big Brother VIP Kosova, vajza e saj ka ushtruar në piano me qëllim që ta surprizonte të ëmën në BBVK.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika (@monikasaalihu)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.