Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Monika jep versionin e saj mbi përplasjen Blerando-Meti: E ka shtyrë, se ka prekur (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 21:18

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Monika, e ka treguar versionin e saj mbi përplasjen, Blerando-Meti.

Ajo ka thënë se ka qenë Blerando ai që i është drejtuar atij me një zë të lartë, derisa Meti ka reaguar.

Por, Monika ka thënë se bëhet fjalë për “shtyrje” dhe jo për “prekje fizike”.

Ndiqeni deklaratën e Monikës, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.