Momenti kur bombola e gazit shpërthen në një makinë me dy gra (VIDEO)

Momenti kur bombola e gazit shpërthen në një makinë me dy gra (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Në videon më poshtë mund të shihni momentin e shpërthimit të një bombole gazi në një makinë në ecje, me dy gra brenda.

Ngjarja ka ndodhur në Sterlitamak, Rusi dhe nuk ka detaje të tjera, transmeton Klan Kosova.