Momentet më interesante të Gresës përgjatë eksperiencës në Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momentet më interesante të Gresës përgjatë eksperiencës në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 01:00

Gresa Hoti ishte konkurrentja tjetër që u eliminua nga Big Brother VIP Kosova gjatë natës gjysmëfinale të këtij formati televiziv.

Siç e do tradita e “Vëllait të Madh”, asaj i është transmetuar një video material më momentet e saj më të bukura të përjetuara përgjatë kësaj aventure televizive të modeles.

E që edhe ju t’i shihni këto momente, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.