Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Momente qesharake në Prime, Xhuli dhe Stresi e imitojnë njëri-tjetrin (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 22:37
Xhuli, Stresi

Në darkën e të nominuarve, banorët kanë folur në rolin e njëri-tjetrit.

E një gjë të tillë, e kanë bërë edhe sonte në Prime, Xhuli dhe Stresi.

Dy banorët kanë krijuar momente shumë qesharake sonte në Prime.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.