Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Molliqaj u prangos se pengoi policët

NULL NULL
01.05.2015 11:50

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka bërë të ditur për Klan Kosovën se Sekretari organizativ I Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj u arrestua sot në Aeroportin e Prishtinës për arsye se kishte penguar zyrtarët policor në kryerjen e detyrës së tyre gjatë protestave të 27 janarit.

ndërkohë që gjatë ditës së premte, Gjykata Themelore e Prishtinës pritet të ndërmarrë masa të mëtejme për Molliqajn

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.