Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Modriqi pritet të largohet nga Reali

NULL NULL
01.06.2023 16:55

Luka Modriq raportohet se ia ka komunikuar Real Madridit dëshirën për t’u larguar nga klubi.

Ky vendim tij thuhet se vjen pas ofertës që ka marrë prej 120 milionë eurosh nga Arabia Saudite.

Kontrata e kroatit skadon në qershor dhe ai ende nuk e ka nënshkruar vazhdimin e saj.

Ndërkaq tash, sipas Ok Diarios, Modriqi është tunduar nga oferta e majmë arabe.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.