Mjeku specializant i Ortopedisë sulmon infermierin e Klinikës Emergjente - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mjeku specializant i Ortopedisë sulmon infermierin e Klinikës Emergjente

NULL NULL
03/12/2021

Pas një mosmarrëveshjeje dyshohet se është sulmuar një infermier i Klinikës Emergjente nga një mjek specializant i Ortopedisë.

Klan Kosova merr vesh se ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 9:15 në Klinikën Emergjente.

Për këtë ngjarje është njoftuar dhe policia dhe Klankosova.tv do të kontaktojë me ta sjellë më shumë detaje.