Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mitrovicë: Një grua kanoset me jetë nga ish i dashuri

NULL NULL
30.04.2023 10:33
policia
policia

Një grua nga Mitrovica ka raportuar në polici se është kanosur me jetë nga ish i dashuri.

Sipas Policisë, lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, me urdhër të të cilit rasti vazhdon në procedurë hetimore.

“Mitrovicë 28.04.2023 – 23:00. Ankuesja femër kosovare, ka informuar se është kanosur me jetë nga ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, me urdhër të të cilit rasti vazhdon në procedurë hetimore”, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.