Milneri do të kalojë te Brightoni - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Milneri do të kalojë te Brightoni

NULL NULL
04.05.2023 19:06

Futbollisti i Liverpoolit do të kalojë te Brightoni gjatë kësaj vere.

Lajmin e ka konfirmuar GOAL, duke thënë që ai do t’u bashkohet Kaltër e Bardhëve si agjent i lirë.

Kështu, ai do të largohet nga të Anfield Road pas tetë vjetësh, gjatë së cilave kishte arritur të fitonte shumë tituj mes tyre edhe Ligën e Kampionëve dhe Premier Ligën.