Miley OK edhe single - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miley OK edhe single

NULL NULL
09.05.2015 12:38

“Unë nuk e kam fshehur seksualitetin tim, unë thjesht nuk dua ta etiketojë veten time’’ thotë  përkrahësja e LGBT Miley Cyrus për një intervistë në Time Magazine.

Tani Miley Cyrus ka thënë se ajo nuk do të flas për seksualitetin e saj pasi duke zbuluar marrëdhëniet ajo kishte parë ‘’që nuk kanë qenë  të drejtë’’ kur ajo filloi Fondacionin e saj këtë javë.

“Ne kemi dëshirë t’i vëmë njerëzit në kategori, por ajo çfarë mua më pëlqen seksualisht nuk më etiketojnë si person’’  Miley, e cila kishte lidhje me Patrick Schwarzenegger dhe e fejuar më herët me Liam Hemsworth, vazhdoi: ” Ka shumë gjëra për tu bërë feministe por unë më në fund jam OK e të qenurit vetëm,  mendoj se kjo është diçka që ne duhet të flasim më shumë që ne mund të jemi vetëm.”Ka raste në jetën time, kur unë kam pasur të dashur apt të dashura por, ka raste kur unë thjesht dua të jem me veten time dhe nuk dua ta jap një pjesë të vetes  për dikë tjetër’’ ka përfunduar ajo.

Miley që ka fituar rreth 36 milionë dollarë vitin e kaluar me siguri që nuk ka nevojë për një partner për ta bërë atë financiarisht të ndihet mirë gjë që i jep asaj një platformë të sigurt ta ngrejë fushatën e saj në mbeshtetje të lezbikeve, homoseksualeve, biseksualeve, dhe të rinjët transeksual.

2877C09400000578-0-image-a-8_1431102125207

2877C4E100000578-0-image-a-9_1431102132291

2850737900000578-0-image-m-5_1431101990395

 

lajme të ngjashme