Miley Cyrus në një copë letre e ka vizatuar veten së bashku me Dua Lipën duke kënduar në skenë dhe e ka publikuar në Instastory.

8:20, 2 Gusht 2019

Artistja me famë ndërkombëtare, Miley Cyrus, sot (2 gusht, 2019) pritet të paraqitet në skenën e Sunny Hill Festival.

Ajo në një copë letre e ka vizatuar veten së bashku me Dua Lipën duke kënduar në skenë dhe e ka publikuar në Instastory, njofton Klan Kosova.

A ka dashur ajo nëpërmjet këtij vizatimi të tregojë se do të paraqitet së bashku me artisten kosovare në skenën e Sunny Hill Festival i cili do të mbahet në Parkun e Germisë në Prishtinë?

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Sunny Hill Festival – Këta janë artistët pjesëmarrës (FOTO)

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë