Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Meti: Edhe baba m’u çu prej varri s’guxon me m’dhënë urdhra, e leje më dikush këtu (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 18:23

Meti ka folur me disa prej banorëve të tjerë pas një debati që e pati me Blerandon për punën që i ndau si kapiten i shtëpisë.

Ai ka thënë se Blerando i ka dhën urdhëra atij dhe se këtë gjë ky nuk e pranon.

“Edhe baba m’u çu prej varri s’guxon me m’dhënë urdhra, e leje më dikush këtuJeni ardhur në vendin e gabuar, nuk mund të më tregoheni si burra”.

“Unë i dua të drejtat e mia dëshiroj t’i kem kushtet kur pastroj”, ka thënë Meti./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.