21:25, 21 Korrik 2019

Kryeministri në largim Ramush Haradinaj dhe Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, u takuan sot në Prishtinë, njofton Klan Kosova.

Meta ishte i shoqëruar edhe nga vajza e tij.

Pas takimit, kreu i shtetit shqiptar tha se është krenar për karakterin frymëzues të Haradinajt.

“I lumtur të takoja sot Kryeministrin Ramush Haradinaj në Prishtinë. Krenar për karakterin e tij frymëzues”, ka shkruar Meta në Facebook.

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, suit and outdoor

Konkurs Pune

Lexo më shumë