Messi: Ishte një nder të garoja me Lewandowskin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Messi: Ishte një nder të garoja me Lewandowskin

NULL NULL
29/11/2021

Lionel Messi falënderoi Robert Lewandowski në fjalimin e tij teksa pranoi Topin e Artë të shtatë dhe shtoi se sulmuesi i Bayern-it duhet t’i jepet çmimi i vitit 2020.

“Unë do të doja të përmend Robertin, ishte një nder i vërtetë të garoja me të. Mendoj se France Football duhet t’ju japë Topin e Artë 2020, ju e merituat atë”, ka thënë Messi.