Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mërzitet Shqipja: Ua kam harruar fytyrat prindërve (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 13:18
Shqipja

Shqipja i ka përshëndetur prindërit dhe vëllaun e saj, ajo tha se e ka marr malli shumë për ta.

Gjithashtu tha se “më duket sikur imazhet tuaja janë fshirë pak, më vjen për të qarë”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.