18:14, 5 Prill 2019

Videoja në të cilën djali shkatërron PlayStation u bë virale në rrjetet shoqërore dhe menjëherë shkaktoi reagime të përbashkëta.

“Babai e detyron djalin e tij për të shkatërruar Play Station për shkak të notave të këqija”, shkruan një komentues i zemëruar, transmeton rumble.com përcjellë Klan Kosova.

Në video shihet babai si e detyron të birin ta shkatërrojë pajisjen e tij të preferuar për shkak të notave të dobëta në shkollë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë