Merr fund "drama" - Stresi drejtuar Anës: Mbreti të kërkon falje për eskalimin e debatit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Merr fund “drama” – Stresi drejtuar Anës: Mbreti të kërkon falje për eskalimin e debatit (VIDEO)

NULL NULL
11.01.2023 18:19

Të gjithë jemi dëshmitarë të debatit të nxehtë që kishin Stresi dhe Ana në natën e fundit Prime, e që arsye ishte qëndrimet e tyre karshi orientimit seksual të ish konkurrentit të Big Brother VIP Kosova, Edonit.

Por, “drama” duket të ketë marrë fund sot, pasi që Stresi i ka kërkuar falje si Anës, ashtu edhe publikut, për fjalët që kishte thënë atë natë.

“Të gjithë shqiptarët e kanë parë debatin tonë, mbretëria më e shikuar në shqiptari që titullohet – Big Brother VIP Kosova. Kemi pasur mendime të ndryshme në debatin tonë, për çka nuk jemi pajtuar dhe ka eskaluar ai debat në mes neve dyve”, i ka thënë Stresi, Anës.

“34 ditë i kam kaluar shumë mirë me ty, ditën e 35 ndodhi diçka më ndryshe. Të kërkoj ndjesë për çka kemi folur dhe shpresoj që herën tjetër do të kemi një debat, ta kemi për arsyet tona brenda shtëpisë. Mbreti të kërkon ndjesë”, ka shtuar ai.

Ana e ka pranuar kërkim faljen e Stresit, por çfarë tha ajo më konkretisht? Mësojeni përgjigjen duke shikuar videon në linkun e mëposhtëm.