20:37, 8 Korrik 2020

Kancelarja gjermane Angela Merkel e ka vizituar Brukselin pas marrjes së drejtimit të presidencës së Unionit.

Aty dha lajme të mira për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

Kronikë e zgjeruar nga Iliri Pireva.

Konkurs Pune

Lexo më shumë