Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mërgim Vojvoda asiston në fitoren e Torinos

NULL NULL
21.01.2023 22:53

Torino ka shënuar fitore minimale ndaj Fiorentinës, me rezultat 1-0, në kuadër të xhiros së 19-të në Serie A.

Golin e vetëm dhe të fitores për Fiorentinën, e realizoi Aleksey Miranchuk, me një asistim nga Mërgim Vojvoda.

Vojvoda luajti të gjithë ndeshjen, ku përveç asistimit, u veçua edhe me një paraqitje të mirë.

Torino pas fitores kalon në vendin e shtatë me 26 pikë të grumbullura nga 19 ndeshje, teksa Fiorentina në pozitën e nëntë me 23 sosh. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.