Mendimi i Fadil Lepajës thuret në katër vepra (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mendimi i Fadil Lepajës thuret në katër vepra (VIDEO)

NULL NULL
13/10/2015

U desh shumë punë për t’i shkruar dhe shumë kohë për botimin e tyre.

Por të martën kolumnet dhe opinionet e autorit Fadil Lepaja të cilat i publikoi që nga viti 2008 u promovuan të përmbledhura në këto katër vepra, njofton Klan Kosova.

Botimi i librave, “Arratisja e Republikës”, ”Lëkura e Gjarpnit”, “A po bëhesh President“ dhe “Delet nga Lugina e Silikonit,” sipas miqve të autorit trajtojnë shumë tema.

Këtu u tha se shkrimet e autorit Lepaja bartin një mesazh të realitetit te sotëm.

Autori tha se e kishte për obligim ndaj lexuesit që të përmbledh shkrimet e tij në katër libra.

Kronikë nga Rilind Matoshi.