Melisa drejtuar Vedatit: Nëse s'del ti sonte, inshAllah dal unë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa drejtuar Vedatit: Nëse s’del ti sonte, inshAllah dal unë (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 22:52

Nata e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka qenë dhe po vazhdon të mbetet zjarr si gjatë lidhjeve nga studioja, po ashtu edhe gjatë pauzave publicitare.

Kësisoj, në një prej blloqeve të marketingut është parë të vazhdojë përplasja Vedat-Melisa, derisa kjo e fundit u dëgjua t’i thotë aktorit  – “nëse nuk del ti sonte, uroj të dal unë”.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.