Melisa, Andit: A ke menduar ndonjëherë për ndonjë strategji të Gresës kundër vetës? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa, Andit: A ke menduar ndonjëherë për ndonjë strategji të Gresës kundër vetës? (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 16:06

Melisa i ka folur Andit për raportin e tij me Gresën, banoren tjetër të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Melisa i tha atij se a ka menduar ndonjëherë që Gresa përdorë ndonjë strategji kundër tij.

Andi i tha se Gresa është e vetmja banore e BBVK-ës për të cilën mendon se nuk ka strategji ndaj tij.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.