Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

NULL NULL
31.05.2023 23:29
Bardhi fit Melinda

Melinda Ademi dhe Bardhi shumë shpejt do ta publikojnë këngën që e kanë paralajmëruar para disa ditëve.

Këngëtarët më në fund treguan se projekti “Ferrari” do të lansohet më 2 qershor në ora 19:00.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë mes artistëve kosovarë./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.