“Mehmet Kosova” po bëhet baba për herë të dytë

“Mehmet Kosova” po bëhet baba për herë të dytë

NULL NULL
2 months më parë

Aktori turk Kenan İmirzalıoğlu, i njohur për publikun shqiptar si “Mehmet Kosova”, do të bëhet baba për herë të dytë.

Kenan İmirzalıoğlu dhe bashkëshortja e tij, Sinem Kobal, në tetor të vitit të kaluar, u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Lali dhe si duket kësaj radhe Lali do të bëhet me një motër, përcjell Klankosova.tv

Mësohet se Sinem Kobal, e cila tashmë po shijon mëmësinë, është në muajin e tretë të shtatzënisë.