Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mehmedi ia siguron një pikë Freiburgut

NULL NULL
08.05.2015 23:02
Sulmuesi me prejardhje shqiptare, që luan për Freiburg, Admir Mehmedi, ka shënuar një gol shumë të rëndësishëm për ekipin e tij.

Edhe pse Hamburgu barazoi në minutën e ’90, goli i Mehmedit ka arritu t’i sigurojë një pikë shumë të vlefshme Freiburgut.

24 vjeçari nga Gostivari ka shënuar golin e tretë këtë sezonë për skuadrën e tij.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.