17:34, 14 Tetor 2019

Familja e Megan Foxit është gati për Halloween.

Të shtuënën aktorja 33 vjeçare shpërndau një sërë fotografish në Instagram nga Disneyland bashkë me burrin e saj Brian Austin Green dhe tre fëmijët e saj Noah, Bodhi dhe Journey.

“Halloween në Disney është gjithmonë argëtim, por ku tjetër mund të bëj një fotografi familjare ku të gjithë e shikojnë kamerën me një fytyrë gjysmë-normale”, ka shkruar ajo.

Në një foto, Fox dhe Green, 46, që pozuan para kështjellës së Bukuroshës së Fjetur me fëmijët e tyre të veshur me kostume të të personazheve të preferuar.

Konkurs Pune

Lexo më shumë