Mediat rozë kritikojnë zonjën Clooney - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mediat rozë kritikojnë zonjën Clooney

NULL NULL
23/05/2015

Një vit më parë askush nga bota e show biznesit nuk e kanë njohur Amal Alamuddin.

Por, paparacët u bën kurioz për të, kur një aktor i njohur si George Clooney ra në dashuri me avokaten për të drejtat e njeriut.

Tash një vit pas fejesës dhe martesës së tyre, kjo grua  ka marrë vëmendjen e revistave rozë të cilat janë në luftë se për kënd do të pozojë, transmeton Klan Kosova.

Këtë javë, Amal ishte në ballinën e revistës Grazia ku shkruhej:

“Amal është nën presion, po lufton për të qenë zonja Clooney.”

Kështu duke e cilësuar avokaten si jo shumë të denjë për të qenë në krah të Clooney.

Revistat e tjera gjithashtu kanë kritikuar fizikun e saj duke e quajtur “skelet që ecën”.

amal 2

 

amal