“Më kapi ankthi”, çka i ndodhi Stresit? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Më kapi ankthi”, çka i ndodhi Stresit? (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 14:58
Arkimed Lushaj

Stresi i ka treguar sot Xhulit se ka pasur një moment kur e kapi ankthi.

Reperi tha se nuk e di se çfarë pati, duke shtuar se e mendon çka do të ndodhë kur të dalë jashtë pasi të mbarojë Big Brother VIP Kosova.

“E kam shumë problem”, tha artisti.

Ndiqni më tej bisedën e tyre në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.