Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Me golin e Messit, PSG-ja shpallet kampion në Francë

NULL NULL
27.05.2023 22:58
PSG, Messi

Paris Saint-German është shpallur kampion në Francë pas barazimit me Strasbourgun  në xhiron e parafundit.

Për PSG-në mjaftoi goli i Messit në minutën e 59-të të takimit për të mbyllur çështjen e titull, ku është katër pikë larg Lensit.

Pavarësisht fitores së Lensit sot, PSG-ja matematikisht fitoi titullin pasi deri në fund të sezonit ka mbetur vetëm edhe një xhiro për tu luajtur.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.