21:30, 21 Korrik 2019

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar një projekt të ri muzikor.

Dyshja e famshme janë bërë bashkë me artistin e ri me nofkën Semiautomvtic.

Kënga quhet “Private” dhe vjen e shoqëruar me videoklip, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë