Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbyllet televotimi për të nominuarit e radhës në Big Brother Vip Kosova

NULL NULL
06.03.2023 23:00

Vëllai i Madh e ka mbyllur televotimin për të nominuarit që ishin këtë javë.

Në pyetjen se kë doni të largoni, të nominuar ishin Andi, Gresa, Mbresa dhe Bruno.

Këtë Prime të kësaj të hëne edhe pak do të bëhet i ditur emri i banorit apo banores që do ta lë shtëpinë më të madhe në vend.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.