Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbretëresha u varros pranë bashkëshortit të saj

NULL NULL
19.09.2022 22:25

Mbretëresha është varrosur pranë bashkëshortit të saj të ndjerë, Dukën e Edinburgut, në faltoren përkujtimore të Mbretit George VI në Kështjellën Windsor, thuhet në një njoftim në faqen zyrtare të familjes mbretërore.

Faqja zyrtare e familjes mbretërore tha se një varrim privat u bë në faltoren përkujtimore të Mbretit George VI këtë mbrëmje.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.