Mbresa: Une zgjedhi me respektu votën e publikut për Stresin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa: Une zgjedhi me respektu votën e publikut për Stresin (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 22:23

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa Hajrullahu, ka thënë se në këtë kompeticion nuk ishin kryefjala vetëm Stresi dhe Juliana Nura, por edhe banorët e tjerë.

Ajo, në Post Big Brother Vip Kosova, ka folur edhe për fitoren e Stresit dhe është shprehur se këtë e respekton.

“Është e drejtë që ka fituar Stresi, unë zgjedhi me respektu votën e publikut, qoftë për këtë dhe atë”, ka thënë Mbresa.

lajme të ngjashme