Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa nuk e din se cili është kryeqyteti i Gjermanisë, Xhuli thotë se është “Mynihu” (VIDEO)

NULL NULL
16.03.2023 22:34

Finalistet e Big Brother VIP Kosova, Mbresa dhe Xhuli kanë shprehur gjatë mbrëmjes së sotme dituritë e tyre mbi gjeografinë.

Më saktësisht, Xhuli e ka pyetur Mbresën se – “Kush është kryeqyteti i Gjermanisë?”, veç se ajo nuk e ka ditur përgjigjen. Por, një të tillë e dha vetë Xhuli.

“Nuk është Berlini, as Frankfurti, por Munichu”, ka thënë pos tjerash Xhuli.

Gjithsesi, për më shumë detaje rreth kësaj bisede interesante mes dyshes, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme