Mbresa: Kosova është shtet i ri me hapësirë të madhe për tu zhvilluar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa: Kosova është shtet i ri me hapësirë të madhe për tu zhvilluar (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 00:11

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka qenë pjesë e ‘podcastit’ të sotëm të shtëpisë, derisa i ka dalë në mbrojtje Kosovës.

Ajo ka thënë se Kosova është vend i mundësive, mjafton që një person të ketë dëshirë dhe vullnet, e suksesi nuk do të mungojë sipas Mbresës.

“Mendoj që gjatë periudhës së luftës dhe pasluftës ka pasur shumë familje që jetën e tyre e kanë krijuar jashtë.  Mundësitë edhe suksesi vjen kudo që ti je, nëse ke dëshirën dhe vullnetin për të punuar. Kosova është një shtet i ri dhe ka hapësirë të madhe për gjithçka”, ka thënë ajo pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.