Mbresa ia tregon Melisës dallimin e byrekut nga pitja (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa ia tregon Melisës dallimin e byrekut nga pitja (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 10:40

Mbresa ia ka treguar dallimin e byrekut nga pitja, Melisës, pasi kjo e fundit e pyeti.

Derisa Mbresa po tregonte një histori me familjen e saj të ngushtë, Melisa i tha se çfarë e dallon byrekun nga pitja.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar çka i tha artistja kosovare.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.