Mbresa e Vedati fajësojnë Xhulin se ua ndali lavatriçen me qëllim (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa e Vedati fajësojnë Xhulin se ua ndali lavatriçen me qëllim (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 10:49

Mbresa dhe Vedati kanë fajësuar Xhulin se ua ndali lavatriçen me rrobat e tyre brenda të cilat po thaheshin.

Këngëtarja tha se këtë Xhuli e ka bërë me qëllim.

Ndiqni bisedën mes saj dhe Vedatit në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.