Mbrëmja e treshes së famshme - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbrëmja e treshes së famshme

NULL NULL
14/10/2015

Të qenurit nënë, nuk do të thotë se duhet ta harroni jetën e natës.

Këtë e kanë dëshmuar tri femra të famshme të Hollywood-it, Gwyneth Paltrow, Nicole Richie dhe Kate Hudson, të cilat janë bërë bashkë për të dalë në mbrëmje dhe për t’u kënaqur me shoqërinë e njëra tjetrës.

E si shumica e përdoruesve të rrjeteve sociale, edhe ato janë përkujdesur që ta postojnë një fotografi për ndjekësit e tyre, transmeton Klan Kosova.

View this post on Instagram

Moms Night Out #LaMer 💙

A post shared by NICOLE RICHIE (@nicolerichie) on