Mbrëmë e befasoi të bijën në BBVK, por a e dini kush është nëna e Mbresës? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbrëmë e befasoi të bijën në BBVK, por a e dini kush është nëna e Mbresës? (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 13:51

Një moment shumë emocionues dhe prekës i natës së mbrëmshme Prime të Big Brother VIP Kosova ishte rrëfimi i Mbresës për nënën dhe sakrificat e saj.

Ajo tregoi se nëna e saj ka punuar, vetëm për tu kujdesur për të dhe motrat e saj.

Pas këtij rrëfimi, Mbresa u befasua me vizitën e nënës, e cila pos puthjeve e përqafimeve për të bijën, i tregoi asaj edhe se e ka mbështjen e plot të saj dhe të të gjithë familjes.

E nëna e Mbresës, nuk është një person i panjohur për publikun, përcjell Klankosova.tv.

Ajo është Tevide Imeri, që aktualisht është kryetare e Federatës së Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës.

Ndryshe, zonja Imeri, mbështetjen për të bijën e shfaq vazhdimisht edhe përmes rrjeteve sociale.

Kujtojmë se rrëfimi i mbrëmshëm i Mbresës për sakrificat e nënës së saj ishte shumë emocionues dhe këtë rrëfim banorja e bëri mes lotësh.

“Është idolli jem për gjithë jetën”, është shprehur ndër të tjera Mbresa për nënën e saj.