Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mblidhen banorët, kanë një kërkesë për “Vëllain e Madh” (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 13:18
Banoret

Banorët e Big Brother VIP Kosova, janë mbledhur dhe i kanë shprehur “Vëllait të Madh” një kërkesë.

Edona, Ganiu, Besi dhe Ylli i kërkuan “Vëllait të Madh” që t’ua lëshonte ngrohëset, pasi që nuk mundën t’i ndezin as cigaret.

Por për më shumë detaje rreth kësaj kërkese, ndiqeni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.