Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbetet e bllokuar rruga Kaçanik-Hani i Elezit

NULL NULL
12.03.2016 09:09

Të reshurat e fundit  kanë shkaktuar shembjen e dheut në magjistrale Kaçanik-Hani i Elezit dhe rruga vazhdon të mbetet e bllokuar, njofton Klan Kosova.

Atje qysh mbrëmë ka filluar punën një eskavator për heqjen e dheut dhe lirimin e rrugës.

Por punimet po vazhdojnë pasi shembja ishte shumë e madhe.

Policia e Kosovës në ndërkohë është përkujdesur për mbarëvajtjen e trafikut.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.