Martohet aktori dhe mundësi i WWE-së, John Cena

Martohet aktori dhe mundësi i WWE-së, John Cena

NULL NULL
2 javë më parë

Aktori dhe mundësi i WWE-së, John Cena, është martuar me Shay Shariatzadeh, të hënën në Tampa të Floridës.

Çifti i cili janë bashkë që nga marsi i vitit 2019, të premten kanë marrë një licencë për martesë.

People shkruan se janë munduar të marrin ndonjë deklaratë nga 30 vjeçari për martesë por që nuk ka folur.

Ai ishte takuar me gruan e tij gjatë xhirimit të filmit Playing with Fire.

Gjatë paraqitjes së tij në publik me gruan në promovimin e filmit “Dolittle” ka thënë se është një ditë e mrekullueshme për premierë të filmit dhe se ai ka një partnere të bukur, shkruan People.