17:10, 27 Janar 2020

Kompozitori Elgit Doda dhe prezantuesja Klea Huta, kanë kurorëzuar lidhjen me martesë.

Çifti kanë zgjedhur që martesën ta bëjnë në qytetin maroken, Marrakesh, njofton Klan Kosova.

Lajmin e bënë të ditur përmes postimeve që kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, gjegjësisht në llogaritë e tyre zyrtare në Instagram.

Klea ndau dy fotografi e veshur me vello të bardhë, teksa nuk mungoi edhe imazhi përkrah tashmë bashkëshortit.

Ndërsa Elgiti po ashtu ka ndarë me fansat një imazh me partneren e tij me përshkrimin, “Unë thashë po”, e më pas duke i dedikuar një shkrim emocional, “Faleminderit që ekziston”.

Kujtojmë se çifti janë të lidhur prej vitesh dhe siç raportuan mediat shqiptare Elgiti dhe Klea pritet të bëhen prindër së shpejti.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë