Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Marquinhos nuk lëvizë nga PSG-ja

NULL NULL
09.05.2015 10:59
Mbrojtësi brazilian i PSG-së Marquinhos, ka folur për përvojen e tij te kampioni i Francës dhe është i kënaqur te ky ekip.

Marquinhos, i cili llogaritët një nga lojtarët kryesor tek kampionët e Francës, thotë se është i lumtur me periudhën që po kalon në Paris.

“Klubi ka besim te unë dhe unë jam i lumtur në Paris”, tha Marquinhos.

“Performanca? Sezoni është e gjatë. Trajneri ka nevojë për të gjithët”, theksoi ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.