"Marca" e përcjell intervistën e Muriqit me këngën "Fitilat e Llamës" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Marca” e përcjell intervistën e Muriqit me këngën “Fitilat e Llamës” (VIDEO)

NULL NULL
12.01.2023 14:52

Gazeta e njohur spanjolle “Marca” e ka zhvilluar një intervistë me sulmuesin më në formë të Kosovës Vedat Muriqin.

Në prapavijë intervista shoqërohet me këngën “Do t’i kallim fitilat e llamës”.

Në intervistë Muriqi ka folur rreth fëmijërisë së tij.

“Pirati” ka thënë se ka lënë shkollën për futbollin.

Sulmuesi i kombëtarës së Kosovës në 14 ndeshje ka shënuar tetë gola, dhe ka bërë një asistim/ Klankosova.tv

Intervistën e plotë mund ta gjeni KËTU

Muriqi: Fillova të punoj si nëntëvjeçar, e lashë shkollën për futbollin