Mandanda prioriteti i Romës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mandanda prioriteti i Romës

NULL NULL
17/05/2015
Steve Mandanda do të largohet në fund të sezonit nga Olimpik Marsejë dhe francezi është prioriteti kryesor i Romës.

Reprezentuesi francez është lidhur me një transferim të mundshëm te Totenham Hotspur dhe vetë lojtari ka preferuar që të luajë në Premier Ligë.

Megjithatë Roma është në avantazh për të nënshkruar me portierin e Marsejës dhe Rudi Garcia e dëshiron me çdo kusht francezin në portën e Romës.