8:56, 7 Korrik 2020

Gjatë ditë së djeshme një femër nga Malisheva ka inicuar rast Polici bashkëshortin dhe vjehrrin e saj.

Të njëjtit në vazhdimësi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj saj dhe si pasojë e kësaj viktima ka pranuar tretman mjekësor, njofton Klan Kosova

Me vendim të prokurorit bashkëshorti i viktimës është dërguar në mbajtje, kurse babai i tij është liruar në procedurë të rregullt.

Konkurs Pune

Lexo më shumë